مشاوره مالیاتی و مالی تلفنی رایگان آنلاین حسابدار اپ | تکس مپ

می‌توان گفت، کمک گرفتن از یک مشاور مالیاتی، تنها راهی است که می‌تواند کسب و کار شما را از پرداخت مالیات‌های سنگین و کمرشکن نجات دهد. 12.مشاوره مالیاتی در خصوص پرونده های مالیاتی شرکتهایی که فعالیتشان متوقف شده است. این شرکتها با دریافت به موقع مشاوره مالیاتی ،امور مالیاتی شرکت و کسب وکار خود را مطابق قوانین و مقررات مالیاتی بدرستی مدیریت می کنند.

چرا که درک موضوع مالی و داده‌های در دسترس نیاز به مهارت بالا دارد و این تحلیل از وظایف یک مشاور حسابداری خبره محسوب می‌شود. بله، کارفرما باید در زمان مققر شده، لیست حقوق و مالیات حقوق را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهد. بله، تمام شرکت های اقتصادی باید در موعد مقرر صورت معاملات فصلی خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهند و در غیر این صورت مشمول جریمه می شوند. حقوق مالیاتی شامل حق شکایت و اعتراض، حق ممیزی معقول، داشتن مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و همچنین حق دفاع از مالیات تعیین شده می باشد. با اعتماد به ثبت بهارستان خاطری آسوده در زمینه های ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ مجوز، امور مالیاتی و ….

اهمیت استفاده از مشاور در امور مالی و مالیاتی

ولی تقریبا از سال های 1399 و 1400 شرایط کمی تغییر کرد و فرآیندهای نسبتا جدیدی مانند مالیات و بررسی تراکنش های مرتبط با پایانه های فروشگاهی مانند پوزها و درگاه های الکترونیک، کسب و کارها را تحت تاثیر قرار داد. از طرفی هم مالیات بر تراکنش های مشکوک بانکی باعث شد بسیاری از کسب و کارها به خصوص اشخاص حقیقی و صاحبان مشاغل به چالش کشیده شوند و بسیاری از مودیان هم مشمول پرداخت مالیات های هنگفتی شدند. مشاوره مالیاتی آنلاین مزیت هایی از قبیل کاهش هزینه ایاب و ذهاب و صرفه جویی در زمان مدیران مجموعه را به همراه دارد و شما در هر محل جغرافیایی با داشتن اینترنت و یک گوشی تلفن یا کامپیوتر می توانید جلسه مشاوره مالیاتی آنلاین داشته باشید. مشاوره مالیاتی آنلاین معمولا در بستر شبکه های اجتماعی یا ابزارهای ارتباطی مبتنی بر صوت و تصویر برگزار می شود و به همین موجب می توانید اسناد و مدارک مورد نظر را هم به کمک همین ابزارها به طرف مقابل ارسال کنید. همچنین شرکت حسابداری یا شرکت خدمات مالیاتی یک شخصیت حقوقی و ثبت شده است و می تواند قرارداد رسمی حقوقی با مشتری خود منعقد کند و فاکتور رسمی نیز صادر کند. این یک مزیت است که هم خدمات مالی هم خدمات مالیاتی را از یک مجموعه دریافت کرد و این باعث وحدت کاری و یکپارچگی سیستم مالی و مالیاتی شرکت می شود.

کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی

مشاور مالیات شخصی است که به قوانین مالیاتی مسلط است و می تواند راهنمایی های لازم را در امور مالیاتی به شرکت القا کند. وظیفه شخصی که مشاور مالیات است این می باشد که وضعیت مالیاتی شرکت را بررسی و کنترل نماید تا تکالیف مالیاتی به بهترین شکل ممکن انجام شود و مجموعه دچار جرایم مالیاتی نشود. این ویژگی برای کسب و کارهای نوپا از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود که اطلاعات کافی در زمینه سود و زیان و جذب سرمانه ندارند. بدین منظور استفاده از مشاوران مالیاتی می‌توان کارگشا باشد و استفاده از مشاوران مالیاتی که علاوه بر تخصص حقوقی از دانش مالی بالایی نیز برخوردار هستند، می‌تواند برای کسب و کارها کارساز باشد. شما می توانید با ثبت نام و ورود به سایت همراه تکس از طریق گزینه سوال مالیاتی رایگان ، یک مشاور مالیاتی رایگان در کنار کسب و کار خود داشته باشید. بله مشاورات مجموعه پارستکس در زمینه ارزش افزوده هم مشاوره مالیاتی ارائه می‌کنند.

  • طبق اطلاعیه سازمان مالیاتی، برای پرونده‌های مشارکت مدنی با توجه به نصاب تبصره ماده 100 برای هریک از شرکا به‌طور جداگانه نصاب مذکور در فعالیت شغلی منظور گردد.
  • در مشاور مالیاتی رایگان برترین مشاوران مالیاتی تهران پاسخ سوالات شما را میدهند و میتوانید بدون هیچ هزینه از از تخصص و تجارب آن ها بهره مند شوید.
  • زیرا شرکت خدمات مالیاتی یا شرکت حسابداری به عنوان مشاور مالیات می تواند به دلیل ماهیت شرکت یا نوع فعالیت این مدل شرکت ها ، خدمات حسابداری نیز ارائه دهد و به عبارتی در حسابداری مالیاتی نیز مهارت دارد.

و دلیل اصلی معافیت مالیاتی سود سهام این است که معافیت مالیاتی برای جلوگیری از اخذ مالیات مضاعف وضع شده است. من می خواهم سرمایه گذاری انجام بدم در پروژه های مختلف سوالم اینجاست که بنده بصورت آزاد یعنی بعنوان یک شخص حقیقی کار کنم و سرمایه گذاری هایم را انجام بدم یا یک شرکت با مسئولیت محدود ثبت کنم و در غالب شرکت با مسئولیت محدود فعالیت کنم . از نظر مالیاتی کدام بهتر است و دردسر کدام کمتر هست لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید. در ماده 9 تا 12 قانون دائم ارزش افزوده به معافیت های ارزش افزوده اشاره شده است.

۴۵۲۹۸-۰۲۱ راه حل مشکل!!!

مشاوره مالیاتی و مالی تلفنی رایگان آنلاین حسابدار اپ | تکس مپ