لوازم یدکی لیفتراک دوو خرید لوازم یدکی دوو با بهترین قیمت | توکو لیفتراک

اما با وجود ایرادات فنی اندکی که می تواند در این موتورها به وجود آید، از نظر تمیز کر… در مجموع شاخک لیفتراک یکی از اجزای لیفتراک که مهم ترین بخش آن به حساب می آید که وظیفه آن این است که اجسام روی پالت را بالا می برد که مهم است شاخک لیفتراک مناسبی را روی دستگاه لیفتراک خود نصب کنید با توجه به نسبت بار و پالت شما نصب خواهد شد. وظیفه اصلی شاخک لیفتراک
شاخک لیفتراک وظیفه‌ای که دارد بالا بردن اجسام است. پالت‌های مختلف با سایر‌های متفاوتی وجود دارد و بسیار مهم است که شاخک لیفتراک مناسب پالت و اندازه‌ی بار و همچنین ابعاد آن انتخاب کنید که روی لیفتراک خود نصب کنید و استفاده مفید از آن داشته باشید. لیفتراک‌ها از دو شاخک ساخته شده است که بار را بالا و پایین می‌کنند.

واتر پمپ لیفتراک

شارژر باطری لیفتراک لیفتراک برقی جهت تأمین انرژی مورد نیاز خود جهت حرکت و انجام کار همانند سایر لیفتراک ها نیازمند سوخت می‌باشد با این تفاوت که این لیفتراک ها به جای انرژی فسیلی از نیروی برق استفاده می‌کنند و جهت تأمین این نیرو از باطری های لیفتراکی که به صورت سری بهم پیچ و یا جوش داده ش… پمپ انژکتور از طریق لوله های فلزی جریان سوخت را به انژکتورها می رساند. همانطور که می دانید، موتور لیفتراک دیزلی به دلیل قدرت بالا و عدم نیاز به سیستم جرقه زنی و برق و عمر طولانی قطعات آن بسیار مورد توجه است.

  • عرضه انواع قطعات یدکی لیفتراک و لوازم و اقلام مربوطه به ماشین آلات انبارداری اعم از کلیه لوازم یدکی لیفتراک و ماشین آلات انبارداری مانند جک پالت، لاستیک لیفتراک و شاخ لیفتراک و …
  • قیمت لیفتراک متناسب با سوخت لیفتراک، تناژ و ظرفیت لیفتراک، برند و….
  • در سال 2005، به دلیل طراحی مهندسی منحصر به فرد دستگاه ها و رعایت موارد ایمنی، جایزه بهترین محصول را به خود اختصاص داد.
  • اگر می خواهید قطعات یدکی لیفتراک دوو را به صورت آنلاین سفارش دهید، حتماً با کارشناسان فروش صحبت کنید و مطمئن شوید که محصولات مناسب را برای شما ارسال می کنند.
  • تعمیرکارانی که حرفه ای هستند استانداردهای مربوط به تعمیرات قطعات لیفتراک را می شناسند.

در صورتی که قطعات بعد از تعمیر کاربرد خوبی نداشته باشید باید آنها را تعویض نمایید. نمایندگی که فروش لیفتراک ها را بر عهده دارد با قیمت مناسب مدل های متنوع لیفتراک ها را به صورت اینترنتی تحویل شما می دهد. شما می توانید از طریق وب سایت اینترنتی آلفا ماشین، مدل های متنوع و کاربردی لیفتراک ها را مشاهده کنید و سپس یکی از آنها را خریداری نمایید.

شرکت دوو – دوسان ، با نام تجاری “ماشین آلات سنگین دوو”  موفق به ساخت تجهیزات ساخت و ساز، وسایل نقلیه صنعتی، موتورهای دیزلی، تجهیزات تأمین برق، ماشین آلات، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و محصولات صنایع دفاعی (سیستم های سلاح های زرهی و سلاح های دفاع هوایی) شد. شرکت دوو–دوسان در دهه 1960، ساخت و تولید لودر را آغاز کرد و توانست در طی کمتر از یک دهه، بیش از 1000 دستگاه را به فروش برساند. اولین کارخانه که برای تولید اختصاصی لیفتراک در نظر گرفته شده بود، یک سال پس از اولین موفقیت در ساخت و فروش محصولات، تأسیس شد. اولین لیفتراک های تولید شده توسط شرکت دوو – دوسان ، در انگلستان، به فروش رفت. انواع لیفتراک برقی، گازی و دیزلی (بیش از 100 مدل)، در انگلستان به بازار عرضه شد.

لوازم یدکی لیفتراک دوسان (دوو) با موتور های یانمار

لوازم یدکی لیفتراک دوو خرید لوازم یدکی دوو با بهترین قیمت | توکو لیفتراک

میزان کار کردن واحد صنعتی شما با لیفتراک ها مشخص می‌کند که دقیقاً زمان تعمیرات- نگهداری یا تعویض قطعات یدکی لیفتراک چه موقع است. با کارشناسان و تکنسین های لیفتراک صحبت کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند. پاور پارت از معتبرترین توزیع کنندگان قطعات در سراسر ایران است که تمامی لوازم مورد نیاز مشتریان را در انبار موجود دارد. از جمله قطعات محور، اتصالات، کوپلینگ ها، مبدل های کاتالیزوری، چنگال لیفتراک، وینچ ها، ژنراتورهای گشتاور، ناودانی چرخ، شمع های برق و غیره. قطعات لیفتراک ، برای انواعلیفتراک های مختلف با کیفیت و جنس درجه 1 به همراه گارانتی ارائه می شود .

فروش لیفتراک سپاهان 7 تن، قیمت لیفتراک دست دوم