دوره جامع آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته به روش الگوها ایستگاه زبان | zabannew

به‌ طور مثال اگر شخصی روزانه دو ساعت را به این کار اختصاص دهد، تفاوت چشم‌گیری خواهد داشت با فردی که فقط می‌تواند هفته‌ای دو ساعت برای مطالعه زبان وقت بگذارد. هم مدرک msrt یا tolimo لازم داره و هم اینکه برای رفتن به خارج و ارتباط برقرار کردن باید زبانم تا حدی خوب باشد. چند سال پیش 6 ترم کلاس رفتم همیشه هم رتبه اول بودم ولی زبانم تغییر چندانی نداشت. امسال تابستان کلاس خصوصی گرفتم برا تقویت speaking و listening ولی بیشتر گرامر کار میکنه. تا اینکه دیروز که داشتم تو اینترنت search میکردم سایت شما رو دیدم و نرم افزارتون رو نصب کردم. چه راه حل و پیشنهادی برا من دارید تا در مدت کوتاه مثلا 3 ماه بتونم انگلیسیم متحول کنم.

برای کودکان بسیار خردسال پانزده دقیقه کافی است و با بزرگتر شدن آن­ها، تمرکزشان بیشتر شده و در نتیجه می‌توانید به تدریج مدت زمان آموزش را طولانی‌­تر کنید. اما به منظور جلب توجه فرزندتان، هم­چنان آموزش­‌ها را کوتاه و متنوع نگه­‌دارید. مجموعه Insight با استفاده از متن‌های غنی و اطلاعات کاربردی و جالب، شما را با محتوا درگیر می‌کند و به چالش می‌کشد تا برای تحلیل متن‌ها از تفکر انتقادی بهره ببرید. به این ترتیب می‌توانید مهارت درک مطلب را به خوبی در خودتان تقویت کنید.

آموزش جملات پرسشی انگلیسی (به زبان ساده)

صفت‌ها مانند سایر بخش‌های گرامر انگلیسی دارای ساختار مشخصی هستند و ترتیب استفاده از آن‌ها مهم است. اسامی حیوانات در زبان انگلیسی از حیوانات اهلی و وحشی گرفته تا حیوانات آبزی و دوزیست و پستاندار را میتوانید به همراه ترجمه فارسی یاد بگیرید. صفات ملکی در انگلیسی از مهم ترین گرامر های این زبان هستند؛ زمانی که می خواهیم در رابطه با مالکیت صحبت کنیم، به احتمال بسیار زیاد به آن ها احتیاج پیدا خواهیم کرد. با این درس می توانید جمله با can و could بسازید، تفاوت can و could را بفهمید و به شکل کلی بر گرامر can و could مسلط شوید. پس از خواندن این درس باید بتوانید جملات مجهول سوالی و منفی و همچنین مثبت خبری بسازید. یادگیری این ساختار در نمره آزمون های آیلتس و تافل شما تاثیر گذار است.

در دوره جامع آموزش زبان انگلیسی چه آموزش‌هایی داده خواهد شد؟

دوره جامع آموزش زبان انگلیسی مبتدی تا پیشرفته به روش الگوها ایستگاه زبان | zabannew

داشتن ابزارهایی مثل لایتنر و دیکشنری‌های معتبر برای یادگیری بلندمدتِ هر زبان‌آموز بسیار مهم است که اتفاقا آن هم در اپلیکیشن زبانشناس وجود دارد. آموزش فوت‌وفن‌های یادگیری مثل تکنیک سایه‌، تقلید، همچنین ترفندهای پاسخگویی به آزمون آیلتس و تافل هم از بخش‌های محبوب این اپلیکیشن هستند. برای هر منبع وجود دارد تا بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید؛ بنابراین می‌توانید در مدت یادگیری خود تنها با استفاده از موبایل یا کامپیوتر، خود را تا جای ممکن در مباحث زبان انگلیسی غوطه‌ور کنید.

برگزاری کلاس‌های آنلاین متنوع

اگر سوالی دارید، در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا سریعا به آن پاسخ دهیم. در جدول زیر نمرات متفاوت این آزمون و سطحی که برای گرفتن آن نمره نیاز است را می‌بینید. اختصار CEFR مخفف Common European Framework of reference for languages می باشد. وبسایت کمبریج Cambridge طبق جدول زیر، مدت زمان میانگین برای مطالعه، جهت رفتن از یک سطح به سطح دیگر را اینگونه در نظر می‌گیرد. در برنامه ی ما با اعمال متد های نوشته ی تقویت مکالمه، میتونین اسپیکینگتون رو قوی بیشتر بدانید بفرمایین. بایستی تکنیک های تقویت مکالمه رو روی این چهار پکیج پیاده سازی بفرمایین.

  • کتاب‌های Top Notch به ویژه برای استفاده در کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی بسیار کارآمد است و طراحی خیلی خوبی دارد.
  • این افراد پس از چند هفته مطالعه ممکن است شاهد پیشرفت‌های قابل‌توجهی باشند.
  • همچنین قادر هستند که در رابطه با موضوعات مشخصی با بومی زبان‌ها صحبت کنند.
  • در مجموع باید بگوییم که این کتاب‌ها یک دسته‌بندی 6 سطحی دارند که از مبتدی (starter) شروع می‌شود و تا سطح پیشرفته (Advanced) پیش می‌رود.
  • و در آخر این ‌که هر شخص بتواند چه میزان از روز را به مطالعه زبان انگلیسی اختصاص دهد و یا این‌که چقدر با زبان انگلیسی تعامل داشته باشد، در مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی موثر است.
  • بچه‌های بزرگتر اغلب فکر می‌کنند اگر شما کاری را انجام نمی‌دهید، پس این منصفانه نیست که آنها انجامش بدهند.