تزریق ژل لب راهنمای مزایا ، برند ها و قیمت فیلر لب

اگر کسی را می شناسد که لب های خود با ژل فرم داده ، از او در مورد پزشکش بپرسید. آیا آنها آن پزشکان را توصیه می کنند؟ کلینیک های معتبر در منطقه خود را بیابید، مدارک و اظهارات انها را بخوانید، تصاویر قبل و بعد از کار را مقایسه کنید. نام دکتر را در گوگل وارد کنید و ببینید دیگران چه نظری در مورد کارشان دارند . اگر آرایشگر مو یا صورت شما خدمات تزریق ژل را ارائه می دهد، مودبانه به آنها می گویم “ابدا”. اگر دوست دارید برای مراسم های مهم از جمله چشن عروسی ، تولد یا مهمانی خاصی ، لب های خود را با تزریق ژل فرم دهی کنید بهتر است چند هفته قبل این کار را انجام دهید .

استفاده از ژل‌های اسید هیالورونیکی در مردان نیز یک روش کاربردی و بدون عوارض خاص است. می‌توان از آن برای بهبود خط لبخند، چین‌وچروک‌های کوچک اطراف دهان و لب‌ها و همچنین شکل‌دادن به چانه استفاده کرد. آقایان نیز می‌توانند در صورت تمایل در مورد چگونگی تزریق ژل در لب‌هایشان با دکتر پوست مشورت کنند. ژل ریان یا reyoungel از دیگر ژل‌های بر پایه اسید هیالورنیک است. روشی ایمن برای جوانسازی پوست یا افزایش حجم لب ها محسوب می‌شود.

استفاده از کمپرس سرد بر روی ناحیه درمان ، می تواند برای فروکش کردن عوارض بعد از درمان ، مفید باشد. شما می توانید در صورت تجربه درد ، از استامینوفن یا تیلنول استفاده کنید. هرگونه تورم، سوزش و قرمزی در نواحی‌ای که سوزن به لب‌ها تزریق شده، طبیعی است. تورم در این شرایط کاملا طبیعی می‌باشد و برای هر فرد مقدار بروز آن متفاوت است. با توجه به اینکه لب‌ها یکی ازحساس‌ترین نواحی صورت محسوب می‌شوند، هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی می‌باشد.

در این شرایط تزریق ژل لب قابل تحمل با کمترین درد انجام می گیرد . حداقل دو هفته یا بیشتر پس از تزریق ژل و هرگونه پرکننده برای صورت، قبل از پرواز زمان نیاز دارید. پرواز پس از گذشت مدت زمان استراحت بعد از این گونه تزریقات که برای درمان چین و چروک توصیه می شود.

اگر چنین فشاری وارد شود و ژل در صورت شما حرکت کند، با نتیجه دلخواه شما فاصله بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانید در دوران نقاهت برای خوابیدن استفاده کنید این است که بهتر است سر شما در ارتفاع بالاتری نسبت به بدن قرار داشته باشد. یکی از مزایای بزرگ درمان پرکننده پوست این است که اثرات طولانی مدت اما دائمی نیست. محصولات پرکننده پوستی زیست تخریب پذیر هستند، به این معنی که به طور طبیعی در بدن ناپدید می شوند.

یکی از دلایلی که شخص درگیر خشکی پس از تزریق ژل می شود حساسیت شخص به کرم های بی حسی است چون در این کرم ها ترکیبات قوی وجود دارد که سبب خشکی لب پس از تزریق ژل می شود. پزشک برای ازبین رفتن این حالت ها به شما ماساژدادن مدل های لب را آموزش میدهد . متخصص به خوبی می‌تواند حجم ژل را کنترل کند و نتیجه دلخواه را به دست دهد. زیرا در این مدل لب ها فرم غیر عادی و غیر طبیعی به خود نمی گیرند و بیش از اندازه حجیم نمی شوند. در مقایسه با مدل قلبی باید بگوییم لب های روسی حجم کمتری دارند و طبیعی تر هستند. تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.

اگر در سطح پوست برآمدگی وجود داشت، می‌توانید آن ناحیه را ماساژ دهید. بسته به نوع ژل استفاده شده برای شما، امکان دارد احساس کنید که پوست شما کمی سفت شده است. معمولاً طی یک الی دو هفته این احساس رفع شده و پوست دوباره نرم خواهد شد. قبل از تصمیم به انجام تزریق پرکننده لب، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط در مورد خطرات و مزایای تزریق پرکننده لب صحبت کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا تزریق پرکننده لب برای شما مناسب است یا خیر و می توانند به هر سؤالی که در مورد این روش دارید پاسخ دهند.

بارها دیده شده که شخص پس از تزریق ژل به لب مدام با زبان خود لب ها را مرطوب می کند این حالت اگر بیش از تعداد تکرار شود سبب خشکی پوست می شود. این ورم موقتی است و نگران آن نباشید می توانید از ایبوپروفن استفاده کنید تا کبودی لب از بین برود و همینطور از کیسه یخ استفاده نمایید تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. دقت کنید که برای درمان سریع ورم لب بعد از تزریق یک سری مکمل ها وجود دارد، مثلاً مکمل بروملین و آرنیکا دو پیشنهاد خوب در این راستا هستند و اثر بخشی مناسبی به همراه خواهند داشت. شستن صورت بعد از تزریق ژل یکی از مهمترین  بخش های مراقبتی می باشد. شستن لب بعد از تزریق با آب سرد در ساعات اولیه باعث جمع شدن و یا گلوله شدن لب‌ها می‌شود . در مدل روسی قسمت بالایی لب ها دقیقا مانند قلب به یکدیگر نزدیک می شوند و فرم عروسکی شکلی به خود می گیرند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار