تجهیزات اتاق فرار راه اندازی اتاق فرار قفل ماسک تجهیزات الکتریکی اتاق فرار | allescape

اما نباید فراموش کنیم که با وجود این قاعده، هنوز نحوۀ جریان بازی مهمه. بازیکن ها مادامی که جریان و سیالیت سناریوی بازی رو تجربه می کنن، بیشتر و بیشتر سرگرم می شن. این جاست که می تونیم ریسک کنیم و معماهایی طراحی کنیم که زمان بیشتری رو می طلبن. اگه سرنخ های شما به یک جواب مشخص ختم نشن، تیم بازی توی اتاق وارد مسیرهای مختلف و اشتباهی می شه و فقط وقتش رو تلف می کنه.

  • زمانی که اغلب گروه‌های آزمایشی احساس سردرگمی یا گمراهی می‌کنن، دلسرد می‌شن و توی اتاق‌ها دور خودشون می‌چرخن، قطعاً یه جای کار شما ایراد داره و باید روی روان بودن معماها و گیم‌فلوی بازی مجدداً فکر کنید.
  • متوسط قیمت این بازی در شهرهای مختلف با هم فرق دارد و در تهران حدود ۱۲۰ هزار تومان برای هر نفر باید در نظر گرفت.
  • برای طراحی معما باید از یک گروه متخصص که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بخواهید تا طبق استاندارهای موجود معماهای مربوط به سناریو شما را طراحی کنند.
  • منظور از جوایز یعنی اینکه باید با بازکنان هماهنگ بود و در مقابل هر معمایی که حل می‌کنند و یا هر قفلی که باز می‌کنند یک جایزه به گروه اختصاص داده شود این جوایز می‌تواند باز شدن یک در، پیدا کردن یک سرنخ، خروج از یک اتاق و … باشد.
  • درواقع تم با سناریو متفاوت است اما به دلیل تنگاتنگ بودن رابطه بین آن‌ها، در یک سطح در نظر گرفته می‌شوند.

ترسناک، اکشن، درام، دلهره‌آور، تاریخی، جنگی، فانتزی، هیجانی و جنایی ژانرهای اصلی اتاق فرار هستن و همون‌طور که مطمئناً می‌دونید، اسکیپ روم ترسناک توی ایران بیشترین طرفدار رو داره. یکی از باورهای رایج در رابطه با ساخت و راه اندازی اتاق فرار این است که سخت‌ترین قدم، اولین گام شماست؛ اما اینطور نیست! صدها رقیب در بازار وجود دارند که پر قدرت فعالیت می‌کنند و مسلما برای رقابت، تنها یک یا دو اتاق فرار شما را به محبوبیت نمی‌رساند. ما در ادامه راهنمایی‌های کلی آماده کردیم تا پس از مراحل اولیه و برای بهبود کسب و کار خود از آن‌ها استفاده کنید. تا سال 2012، تمامی اسکیپ روم ها معمایی بودند و باید کلید قفل گاو صندوق ها یا فرار از اتاق را شرکت کنندگان با استفاده از حل معماهای سخت و عجیب و غریب پیدا می کردند.

هزینه ساخت اتاق فرار

تجهیزات اتاق فرار راه اندازی اتاق فرار قفل ماسک تجهیزات الکتریکی اتاق فرار | allescape

رنگ‌های سبز، آبی و بنفش ازجمله رنگ‌های غیرفعال هستند که تأثیر آرام‌بخش‌تری را روی سیستم عصبی ایجاد می‌کنند. رنگ سبز، اتاق کوچک را در ظاهر بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و رنگ غالب در طبیعت است. رنگ آبی نیز اندازه ظاهری اتاق را افزایش می‌دهد و دارای اثر آرام‌بخش نیز هست؛ اما استفاده بیش‌ازحد از آن، احساس سردی و بی‌تفاوتی انتخاب شریک در اتاق فرار را القا می‌کند.

درگذشت ناگهانی بازیکن فوتبال به دلیل مصرف قهوه | خبر تلخ برای فوتبال ایران

آن‌ها معمایی را ابداع می‌کنند که پاسخ آن به حل معمای دیگری یا یافتن وسیله‌ای در یک مکان پیچیده بستگی دارد. بین جوانان، اتاق فرار ترسناک معروف ترین و جذاب ترین ژانر اسکیپ روم محسوب می شود. اتاق فرار های ترسناک بیشترشان یا به عبارتی تمامشان برگرفته از داستان ها و بخصوص فیلم های ترسناک هستند. عموم فیلم های ترسناک یا بر اساس روح و جن هستند که با اختلاف بهترین سبک از فیلم های ترسناک به حساب می آیند یا فیلم هایی که موضوع یک قاتل است.

این حالت و احساس تمرکز که با انرژی بالای همراه هست، باعث می‌شه فرد به حس مشارکت کامل و ذهنیت موفقیت در فرایند برسه. از طرفی اگه لوکیشن شما داخل شهر باشه، به دلیل نزدیکی به رستوران‌ها، مغازه‌ها و سایر مراکز تجاری و تفریحی، استقبال بیشتری خواهید داشت. اصلاً نگران نباشید که آیا واقعاً همه‌ی این عناصر به کار شما میان یا نه.

گروه سنی اتاق فرار